×

اشتراک ویژه

برای دسترسی به تمام امکانات سایت، اکانت خود را شارژ کنید

(ادامه مطلب ...)

ساخت سریال پیش درآمد Game of Thrones با نام House of the Dragon تایید شد

ساخت سریال پیش درآمد Game of Thrones با نام House of the Dragon تایید شد

ساخت سریال پیش درآمد Game of Thrones با نام House of the Dragon تایید شد

شبکه HBO از تایید ساخت یک فصل کامل از  سریال پیش درآمد جدید Game of Thrones با نام House of the Dragon خبر داده است.

جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس و رایان کندال، نویسنده فیلم Rampage (رمپیج) و شورانر سریال Colony (کلونی)، وظیفه خلق سریال House of the Dragon را بر عهده دارند. کندال وظیفه نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال را بر عهده خواهد داشت و همچنین به‌عنوان شورانر نیز در این سریال حضور دارد. میگوئل ساپوچنیک، کارگردان ۶ قسمت از سریال Game of Thrones از جمله قسمت Hardhome، قسمت Battle of the Bastards و قسمت Winds of Winter، نیز وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت و چند قسمت دیگر را بر عهده گرفته و همچنین به‌عنوان شورانر قرار است به کندال نیز برای ساخت این سریال کمک کند. این سریال اولین بخش از قرارداد چند جانبه ساپوچنیک با شبکه HBO و HBO Max است. کیسی بلویز، رئیس برنامه‌های شبکه HBO گفت:

داستان‌های بسیار غنی در دنیای Game of Thrones وجود دارد. ما مشتاقانه منتظریم تا به‌همراه میگوئل رایان و جرج در ریشه‌های خاندان تارگرین و روزهای ابتدایی وستروس جست‌وجو کنیم.

هنوز اطلاعات بیشتری از سریال House of the Dragon منتشر نشده، اما شبکه HBO یک پوستر از این سریال را منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

سریال House of the Dragons

نویسنده: مسیح کریمی

دیدگاه بگذارید

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید